Пошук по сайту:

Спорт

Спорт • Переглядів: 316
Україна зіграла внічию з Бельгією та вилетіла з Євро-2024
У третьому раунді групового етапу Євро-2024 Україна зіграла в нульову нічию з Бельгією. Оскільки в паралельному матчі Румунія та Словаччина також зіграли внічию – 1:1, збірна України посіла останнє місце в групі та стала першою в історії чемпіонатів Європи командою, яка вилетіла з турніру з 4 очками.
Спорт • Переглядів: 356
Усик відмовся від титулу IBF у надважкій вазі
Українець Олександр Усик зробив вакантним титул чемпіона світу за версією Міжнародної боксерської федерації (IBF) у надважкій вазі.
Спорт • Переглядів: 394
Жіноча збірна України з фехтування здобула срібло на чемпіонаті Європи
Жіноча збірна України з фехтування поступилася Франції у фіналі командних змагань у шаблі на чемпіонаті Європи.
Спорт • Переглядів: 421
Збірна України перемогла Словаччина та зберегла шанси на плей-офф Євро-2024
Збірна України здобула вольову перемогу над національною командою Словаччини на груповому етапі чемпіонату Європи 2024 року.
Спорт • Переглядів: 393
Українці Романчук та Желтяков стали чемпіонами Європи з плавання
Український плавець Олександр Желтяков здобув золоту медаль Чемпіонату Європи з плавання на дистанції 200 метрів на спині.
Спорт • Переглядів: 390
Сестри Кіченок вийшли до чвертьфіналу турніру WTA у Берліні
Український дует Людмила Кіченок - Надія Кіченок пробився до 1/4 фіналу турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) у Берліні (Німеччина) із призовим фондом понад $922 тис.
Спорт • Переглядів: 512
Українець Михайлюк став чемпіоном НБА
«Бостон Селтікс» переміг «Даллас Маверікс» (4:1) за підсумками фінальної серії сезону в НБА, повідомили на офіційному сайті ліги.
Спорт • Переглядів: 407
Туреччина перемогла Грузію на Євро-2024
Збірна Туреччини обіграла Грузію (3:1) у першому турі групи F на Євро-2024.
Спорт • Переглядів: 603
Нападник Мбаппе зламав ніс під час матчу з Австрією та може бути прооперований
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе зламав ніс у матчі першого туру групового етапу Євро-2024 проти Австрії (1:0).
Спорт • Переглядів: 628
Зірка футболу Кріштіану Роналду вирішив зайнятися порцеляновим бізнесом
Роналду вже 39 років і останнім часом він інвестував у низку підприємств, готуючись до життя після спортивної кар’єри
Спорт • Переглядів: 430
Збірна України програла Румунії
Національна збірна України з футболу невдало розпочала виступ у фінальному турнірі XVII чемпіонату Європи в Німеччині.
Спорт • Переглядів: 467
Марта Костюк втримала титул першої «ракетки» України
Найкращою українською тенісисткою нинішнього тижня залишається Марта Костюк.
Спорт • Переглядів: 630
Футболіст із Албанії забив найшвидший гол в історії чемпіонатів Європи
Недім Байрамі пробив у дев’ятку воріт чинних чемпіонів Європи на 22-й секунді
Спорт • Переглядів: 638
На літню Олімпіаду в Парижі допущено 25 «нейтральних» спортсменів з Росії та Білорусі
У шосейному велоспорті та стрибках на батуті МОК підтвердив усі ліцензії
Спорт • Переглядів: 531
Збірна Іспанії розгромила Хорватію на Євро-2024
Іспанія спробує здобути континентальну першість на Євро-2024
Спорт • Переглядів: 592
Ястремська та Стародубцева виступлять у відборі турніру WTA 500 у Берліні
Українські тенісистки поборються за місця в основній сітці турніру WTA 500 у столиці Німеччині.
Спорт • Переглядів: 606
Жіноча збірна України з футболу посідає 35-те місце у рейтингу ФІФА
Міжнародна федерація футбольних асоціацій (ФІФА) оприлюднила оновлений рейтинг національних жіночих збірних світу.
Спорт • Переглядів: 423
В МОК спростували інформацію про допуск російських тенісистів до Олімпіади
Міжнародний олімпійський комітет спростував інформацію про те, що російські та білоруські тенісисти поїдуть на Олімпіаду-2024.
Спорт • Переглядів: 623
Помер легенда НБА Джері Вест
Ексбаскетболіст та генменеджер Лос-Анджелес Лейкерс пішов з життя у віці 86 років.
Санду вийшла на поле та поспілкувалася з футболістами збірної України після розгромної поразки Молдови
У вівторок, 11 червня, президентка Молдови Мая Санду поспілкувалася з футболістами збірної України